Personel - Projekt Zdrowie
Projekt Zdrowie Mikołów
Umów się na wizytę

Personel

mgr Lucyna Kasprowska

 

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na wydziale Zdrowie publiczne – kierunek Dietetyka. Zagadnienia związane ze zdrowym stylem życia interesowały mnie od zawsze. Rodzice od najmłodszych lat wpajali mi zasady zdrowego żywienia, powtarzali, że „ jestem tym co jem” i przypominali, że jem po to, żeby żyć a nie odwrotnie. Na tamtą chwilę, jak każde dziecko, czasami się buntowałam, jednak z perspektywy czasu jestem im niezmiernie wdzięczna. Tak więc nie mogło być inaczej, poszłam za głosem serca na kierunek, który był mi pisany.

Od 2012 roku swoją wiedzę, doświadczenie, zapał a przede wszystkim pozytywną energię przekazuję swoim klientom. Dietetyka jak każda dziedzina medycyny wymaga ciągłego pogłębiania wiedzy, dlatego uczestniczę w licznych konferencjach, szkoleniach i kursach, między innymi z psychodietetyki, dietetyki klinicznej, dietetyki w różnych jednostkach chorobowych i z suplementacji. Dodatkowo uczyłam również przedmiotu Dietetyka w mikołowskim Liceum Ogólnokształcącym. Przeprowadzałam liczne prelekcje dla dzieci, młodzieży i ludzi starszych.

Zapraszam na kuracje zarówno osoby, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe jak i zamierzające zrzucić zbędne kilogramy, borykające się z chorobami dietozależnymi jak i te, które powinny zmodyfikować swoją dietę ze względu na choroby endokrynologiczne. Chętnie ułożę dietę kobietom planującym potomstwo, paniom w ciąży i karmiącym, dzieciom i osobom starszym bez górnego limitu wieku Zapraszam serdecznie do Projektu Zdrowie w Mikołowie!

Dwa lata temu schudłem u Pani Lucyny 34 kg, to była najlepsza decyzja w moim życiu, czuję się świetnie a waga nie waha się. Polecam każdemu!

Olek

Pani dietetyk bardzo mi pomogła z ustaleniem odpowiedniego dla mnie jadłospisu przy moim problemie z tarczycą, a przy okazji udało mi się zrzucić parę kilo. Serdecznie polecam!

Aneta

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy